микола мав на 4 грн. 71 коп. більше ніж Степан . Скільки грошей мав Степан, якщо їх у 4 рази менше,

ніж у Миколи?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Роман.
Х грн - у Степана
(х+4,71)грн - у Миколи
х+4,71=4х
4х-х=4,71
3х=4,71
х=4,71:3
х=1,57(грн) - у Степана
Відповідь : 1грн.57коп. у Степана