Під час сушіння картопля втрачае 85% своеї маси скільки сухоі картоплі отримаемо взі 120 кг свіжоі


Ответы на вопрос

Отвечает Винокурова Дарья.
Якщо під час сушіння картопля втрачає 85% своєї маси, то сухої картоплі виходить лише: 100%-85%=15%. Тому з 120 кг свіжої картоплі ми отримаємо 15% сухої. Для цього помножимо 120 на 0,15 (15%=15/100=0,15): 120*0,15=18 кг.
Відповідь: 18 кг.