Помогите пожалуйста. Мишко склав про своїх друзі в задача: Андрій зібрал 5 кошиків винограду, а

Сашко-7 такий кошиків. Сколько всего кг. Винограду зібрали хлопчики, якщо кошик вміщаеться 12кг винограду

Ответы на вопрос

Отвечает Чебуханова Анастасия.

5 кошиків - винограду зібрав Андрій, за умовою задачі.

7 кошиків - винограду зібрав Сашко, за умовою задачі.

12 кг - винограду вміщається в кошик, за умовою задачі.

кошик у Сашка такий, як у Андрія, за умовою задачі.

Тоді:

12*5=60 (кг) - винограду зібрав Андрій.

12*7=84 (кг) - винограду зібрав Сашко.

60+84=144 (кг) - винограду зібрали хлопчики.

Відповідь: 144 кг.