Нешені көрсетеді: в) 2 жыл бұрын Әлияның жасы 8-де, ал анасы 34 жаста бола-тын. 3 жылдан кейін

Әлия мен оның анасының жасы нешедеболады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Судомойкина Лида.

Ответ:

в)анасына39

Алияға13

Пошаговое объяснение:

8+2=10 10+3=13

34+2=36 36+3=39