ДОПОМОЖІТЬ побудувати математичну модель до задачі та знайти відповідь за данного значення змінної

1) Вася і Коля збирали білі гриби. Вася знайшов 43 білих гриба, а Коля на б білих грибів більше.Скільки всього білих грибів знайшли хлопчики? (б=6) Побудувати математичну модель до задачі та дати відповідь на запитання 2) Відомо що різниця двох чисел дорівнює 84 і одне число в 5 разів менше за інше. Знайти ці числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 43+6=49 грибов нашел Коля

43+49=92 гриба нашли Вася и Коля вместе

2) 5х-х=84

4х=84

Х=84:4

х=21

21 1 число

105 2 число