Түсу кестесінің көмегімен тап. 12322+1 = 32+ 2 = ?2+3= ?3.3+ 1 = ?3+2=?3+3=?+453+4=73+ 5 = ?3+ 6

= ?4+ 4 = ?4 + 5 = ?4 + 6 = ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилин Иван.

Ответ:

2+1=3

2+2=4

2+3=5

3+1=4

3+2=5

3+3=6

3+4=7

3+5=8

3+6=9

4+4=8

4+5=9

4+6=10