Допоможіть, будь ласка, розв'язати рівняння... 7/2x+1=4/5


Ответы на вопрос

Отвечает Suraev Vlados.

Пошаговое объяснение:

7/2x+1=4/5

7/2x= 4/5-1

7/2x= -1/5

x= - 1/5 :7/2

x= - 1/5 *2/7

x= - 2/35

Отвечает Комова Виктория.

Пошаговое объяснение:

розвязок у додатку написано