0.25м*0.4н.якщо м=1.6 та н 0.5 виберіть відповідь 8 0.8 0.08 0.5х*0.3у*4а виберіть відповідь 6

хуа 0.6 хуа 0.06 хуа 0.8*12.5в.якщо с =0.42 та в=0.1 виберіть відповідь 4.2 42 0.42

Ответы на вопрос

Отвечает Трефелова Маргарита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0.25м*0.4н=mn=1,6*0,5=0,8

0.5х*0.3у*4а=0,6xya

0.8с*12.5в=10св=10*0,42*0,1=0,42