2(x-3)=? Скільки буде підскажіть тема основні властивості рівнянь -2(x-3)= 2x+3x= - 2x-3x 2x-3x

-2x+3x 4(x-5)=3x 6(x+2)=18 2(x+3)=3 (x-4) -(3x+1)=2x

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Данила.

Ответ:

2(x-3)=2х-6

-2(x-3)= -2х+6

2x+3x= 5х

- 2x-3x =-5х

2x-3x =-х

-2x+3x =х

4(x-5)=3x ;  4х-20=3х;  4х-3х=20;  х=20

6(x+2)=18 ;  6х+12=18;  6х=6;  х=1

2(x+3)=3(x-4) ;  2х+6=3х-12;  2х-3х=-12-6; -х=-18; х=18.

-(3x+1)=2x;  -3х-1=2х;  -3х-2х=1;  -5х=1;  х=-1/5