−4,4−m і 27,7+m допоможіть, знайдіть суму виразів а потім спростіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Горчакова Виолетта.

Ответ:

(-4,4-м)+(27,7+м)= -4,4-м+27,7+м=-4,4+27,7-м+м=23,3

Пошаговое объяснение: