Розв′язати задачу. (За допомогою рівняння.) Периметр прямокутника 14,6 см.Довжина прямокутника на

2,3 см більша за ширину. Знайти площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Диковицький Юра.

Ответ:

Площа прямокутника дорівнює: S = 12 см²

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника: Р = 2 * (а + b)

Нехай ширина буде дорівнювати х, тоді  довжина дорівнює (х + 2,3)

а = х

b = (х + 2,3)

Підставляємо всі значення у формулу, та знаходимо ширину:

2 * (х + (х + 2,3)) = 14,6

2 * (2х + 2,3) = 14,6

2х + 2,3 = 14,6 / 2

2х + 2,3 = 7,3

2х = 7,3 - 2,3

2х = 5

х = 5 / 2

х = 2,5

Ширина дорівнює: 2,5 см

Довжина дорівнює: 2,5 + 2,3 = 4,8 см

Знаходимо площу прямокутника: S = a * b

a = 2,5 cм

b = 4,8 см

S = 2,5 * 4,8 = 12 см²