Запиши такі двоцифрові числа, щоб у них: 1)число одиниць було на два менше, ніж число десятків.

2)число одиниць було удвічі менше, ніж число десятків.

Ответы на вопрос

Отвечает Марк Шпаков.

Відповідь:

1) число одиниць було на два менше, ніж число десятків.  31, 42, 53, 64, 75, 86, 97

2)число одиниць було удвічі менше, ніж число десятків. 21, 42, 63, 84

1) запиши двоцифрове число, в якому число одиниць у 3 рази менше, ніж число десятків.

2)запиши двоцифрове число, в якому число десятків у 3 рази менше,ніж число одиниць.

3) сума трьох чисел 860.Сума першого і другого дорівнює 560,другого і третього-450.Знайди кожне число.

1) 93, 62, 31.

2) 13, 26, 39

3) 560 + третье число = 860

    третье число = 860 - 560

    третье число = 300 

    450 - 300 = 150  - это второе число

    560 - 150 = 410 - это первое число

Проверка: 410 + 150 + 300 = 860  Всё правильно.

Ответ: 410 - первое число, 150 - второе число, 300 - третье число

Покрокове пояснення: