Навколо прямокутного будинку потрібно прокласти тротуар шириною 1,2 м. Розміри будинку вимірюють 15

м і 20 м. Скільки ви витрачаєте на тротуар, якщо вартість становить 15 євро за квадратний метр??

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Елизавета.

Ответ:

1260 € на плитку.

Пошаговое объяснение:

Р= (15+20)×2= 70м - длина тротуара вокруг дома

Ширина тротуара -1,2м

S= 70×1,2= 84м2 - нужно плитки

84м2×15€= 1260€ потратят на плитку.