ламана складаеться з 3 ланок. довжина першои ланки 8.2 см що на 3.7 см бильше за довжину другои

ланки и на 5.3 см менше вид довжини 3 чому доривнюэ довжина ламанои.

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дмитрий.

Відповідь:

26,2

Покрокове пояснення:

1. 8,2-3,7=4,5(довжина 2 ланки)

2.8,2+5,3=13,5(довжина 3 ланки)

3.8,2+4,5+13,5=26,2(довжина ламаної)

Отвечает Капустин Кирилл.

Ответ:26,2

Пошаговое объяснение: