1043*. На столі лежить 4 цілих яблука, 10 поло- винок яблук і 8 чвертей яблук. Скільки всього

яблуклежить на столі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Егор.

Ответ:

11 яблук

Пошаговое объяснение:

4 цілих яблука + 10 половинок (10: 2 = 5 яблук) + 8 четвертинок (8: 4 = 2 яблука) = 11 яблук

Отвечает Федотов Миша.

Відповідь:

11 яблук

Покрокове пояснення:

10 половинок - 10 / 2 = 5 цілих,

8 чвертей - 8 / 4 = 2 яблука

4+5+2=9+2=11