Перший робітник виготовив 8 деталей за годину, а другий - на 2 деталі більше. Скільки деталей

виготовлять за 7 годин робітники, працюючи разом?. * ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хорина Анюта.

Ответ: 126 деталей

Пошаговое объяснение:

Отвечает Давыдов Денис.

Ответ:

126 деталей

Пошаговое объяснение:

8+2=10 деталей- виготовляє другий робітник

8+10=18 деталей - виготовляють за годину обидва робітника разом

18*7= 126 деталей- виготовлять за 7 годин обидва робітника разом