у школі навчається 60 шестикласників 85% з них відвідують гуртки скільки шестикласників відвідують

гуртки

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Андрей.

Ответ:

51 ученик

Пошаговое объяснение:

1)60/100*85=51

Отвечает Ковалёва Маша.

Ответ:

51

Пошаговое объяснение:

60 учнів - це 100%

х учнів - це 85% ( ті, що відвідують гуртки)

\frac{60}{100} =\frac{x}{85} \\Х=\frac{60*85}{100} \\Х=51