Матем 2 сынып өрнектер құрастырып оладың мәнін тап ×3 >7>4>9>5>8>6​


Ответы на вопрос

Отвечает Андриянов Виталий.

Ответ:

3×7=21

4×9=36

5×8×6=240

240+21×36=296