Як правильно написати умови для задачі. 16 учнів принесли по 2 книги, усього принесли 71 книгу,

скільки учнів принесли по 3 книги

Ответы на вопрос

Отвечает Круглов Кирилл.

Ответ:

13 учнів принесли по 3 книги

Пошаговое объяснение:

1) 16*2=32 (кн.)

2)71-32=39 (кн.)

3)39:3=13 (учн.)