У магазині продали 150 кг фруктів. У перший день продали 11/30 усіх фруктів, а в другий 13/50 усіх

фруктів. Скільки кг фруктів було продано за два дні

Ответы на вопрос

Отвечает Маслихин Алексей.
1) 150* 11/30 = 1650/30 = 55 (кг) - продали в 1 день
2) 150 * 13/50 = 1950/50 = 39 (кг) - продали во 2 день
3) 55 + 39 = 94 (кг) - продали за 2 дня