ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПРОШУ З ЗАДАЧЕЮ У першому ящику 20 кг помідорів, а в другому - 12 кг. З

другого ящика продали 8 кг помідорів. У скільки разів стало більше помідорів у першому ящику ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Тырнов Артём.

1)12-8=4(кг)-помідорів стало у другому ящику після продажі восьми кілограмів;

2)20:4=5(р)

Відповідь: у 5 разів більше стало помідорів в першому ящику.

Отвечает Мокаев Руслан.

1)12-8=4

2)20:4=5

Відповідь:у 5 разів