Із 20дм дроту зігнули прямокутника. довжина прямокутника 7дм. знайди його ширину​


Ответы на вопрос

Отвечает Савина Полина.

Ответ:

периметр прямокутника (сума длін усіх сторін) = 20 дм

P= 2 (a+в), де а- довжина, в- ширина.

довжина а = 7 дм.

маемо : 2 (7+в) = 20

7+в = 20:2

7+в =10

в= 10-7 = 3 дм.

відповідь: ширина прямокутника 3 дм

Пошаговое объяснение: