для оформлення залу надули 72 повитряни кульки, 1/3 усих кульок луснули.скильки повитряних кульок

залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабеков Ерасыл.

Краткая запись:

Надули - 72 шара.

Лопнуло - ?, 1/3 всех шариков.

Решение:

72 * 1/3 = 24 (шарика) лопнуло

72 - 24 = 48 (шарика) осталось.

Ответ: 48 шариков.

Короткий запис:

Надули - 72 кулі.

Лопнуло -?, 1/3 всіх кульок.

Рішення:

72 * 1/3 = 24 (кульки) лопнуло

72 - 24 = 48 (кульки) залишилося.

Відповідь: 48 кульок.