За 3 дні в супермаркеті електроніки продали 29 ноутбуків. За другий день продали у 3 рази більше

ніж за 1, а за третій -на 4 більше ніж за перший.Скільки ноутбуків продали за 1 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Злата.

Ответ:

За 1 день було продано 5 ноутбуків

Пошаговое объяснение:

Дано :

1 день - х

2 день - у 3 рази більше, тому беремо 3х

3 день - на 4 рази більше, тому беремо за 4+х

Всього - 29 ноутбуків

Розв'язання :

х+3х+4+х = 29

5х= 29-4

5х=25

х=25:5

х=5

Тому, за перший день було продано 5 ноутбуків.

За другий день - 3х=3×5=15 ноутбуків.

За третій день - 4+х= 4+5=9 ноутбуків.