З площі 65 га було зібрано врожай гречки по 24 1/6 кожного гектара. На крупу переробили 10/29

зібраної гречки, Скільки крупи отримали, якщо вихід крупи становить 33/50 маси переробленого зерна?

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяков Данил.

Ответ:

1)Всього зібрали гречки

24\frac{1}{6} *65=\frac{145}{6} *65=\frac{9425}{6}

На крупу переробили:

\frac{9425}{6} *\frac{10}{29}=\frac{1625}{3}

Скільки крупи отримали

\frac{1625}{3} *\frac{33}{50}=\frac{715}{2}=357,5

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шихалев Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

с  одного га собрано 145/6

с 65 га собрали (145/6) * 65 = 9425/6

переработали (9425/6) * (10/29) = 1625/3

крупы получили (1625/3) * (33/50) = 3575/10 = 357,5 (в тех единицах, которые имелись в виду, но не указаны)