Знайдить довжину кола якщо площа круга який воно обмежуе доривнюе 25π см ^2​


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано

Sк.=25π cm²-площа кола

С=?cm -довжина кола

Вирішення.

Sк.=πR²

Знайдемо радіус кола.

R=√(S/π)

R=√(25π/π)=√25=5 cm, радіус кола

С=2πR

C=2*5*π=10*3,14=31,4 cm довжина кола

Відповідь:31,4cm довжина кола