Знайдіть загальний вигляд первісних для функції : А) f(x)=x4-3x; Б) f (x)=coax.


Ответы на вопрос

Отвечает Смыгина Владислава.

Ответ:

Знайдіть загальний вигляд первісних для функції :

А) f(x)=x^4-3x;

F(x)=  \frac{x^5}5} -\frac{3x^2}{2} +C

Б) f (x)=cosx

F(x)=-sinx

Пошаговое объяснение: