У ромбі АВСD кут А дорівнює 140 градусів. Визнач кути трикутника АОВ, де О — точка перетину

діагоналей ромба.

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Виктория.

Вiдповiдь : 90°, 70°, 20°

За властивiстю ромба дiагоналi перпендикулярнi та э" бiсектрисами. Тому тр. АОВ прямокутний кут С=90°. Тодi кут ВАО=140:2=70°. Кут АВО за властивiстю гострих кутiв прямокутного трикутника АВО=90-70=20°.

Отвечает Кочубаева Маша.

Ответ:

70, 20, 90

Пошаговое объяснение:

діагоналі ромба  є бісектрисами кутів та перетинаються під прямим кутом

∠ОАВ = 140:2 = 70 °

ΔАОВ  - прямокутний (∠АОВ=90°), тому ∠АВО = 90 -70 =20°