Площа, яку вкривало листя латаття у ставку, подвоювалося щодоби. Першого літнього дня на поверхні

ставка з'явився один листок латаття. Першого липня ставок повністю вкрило листя латаття. Запиши дату, коли листя латаття вкрило ставок на чверть площі

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Ильдар.

Ответ:

29 липня 1=0.5+0.5 0.5=2/4

Пошаговое объяснение:

Отвечает Федощенко Ульяна.
2/4 получается это легко