Бірінші сан екінші саннан 7 есе артық , ал олардың қосындысы 40 қа тең.Бірінші санды тап.​


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Вова.

Ответ:

a+b=40

a=7b

b+7b=40

 b = \frac{40}{8}  = 5

a=5×7=35