Від двох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили два катери. Через скільки годин вони

зустрінуться, якщо власна швидкість кожного катера 24,5 км/год, відстань між пристанями—171,5 км, а швидкість течії—1,6 км/год? Чи є в умові задачі зайві дані?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мажитов Ринат.

Через 3,5 часа (я это в 4 классе решала)

Пошаговое объяснение:

1) 24,5 + 24,5 = 49 (км/год) - швидкість зближення катерів.

2) 171,5 : 49 = 3,5 (год) - катери зустрінуться.

Відповідь. Катери зустрінуться через 3,5 год.