Від двох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили два катери.через скільки годин вони

зустрінуться якщо власна швидкість кожного катера дорівнює 24,5 км/год , відстань між пристанями 171,5 км , а швидкість течії 1.6 км /год ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Настя.

Ответ:

через 3,5 часа

Пошаговое объяснение:

Время, через которое встретятся два катера:

171,5/((24,5+1,6)+(24,5-1,6))=171,5/49=7/2=3,5 ч