Годинник відбиває за 3 удари 15 секунд за скільки секунд він відіб'є 6 ударів​


Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Руслан.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

3 удара- 15 сек

6 ударів - х сек

1) 15÷3= 5 ( 1 удар- 5 сек)

2) 5×6= 30( 6 ударів- 30 сек)