За 2 кг печива і 3 кг цукерків заплатили 180 грн скільки коштує кг печива і кг цукерок якщо цукерки

дорощі від печива на 10 грн срочно потрібно даю 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Анастасия.

Ответ:

Допустим, печенье стоит х грн/шт, конфеты 10+х

2х+3(х+10)=190

5х=180

х=36(грн/кг)-стоит печенье

36+10=46(грн/кг)-стоит конфеты

Пошаговое объяснение: