Пропорция түрінде жазыңыздар: 3⋅8 = 4⋅6


Ответы на вопрос

Отвечает Саенко Екатерина.

Ответ:

3/4=6/8

Пошаговое объяснение:

3⋅8 = 4⋅6

3/4=6/8