За формулою S=50t знайдіть відстань, якщо t=15


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Відстань (S) дорівнює 750

Пошаговое объяснение:

S = 50 * t, якщо t = 15

S = 50 * 15 = 750