Від тасьми завдовжки 6 дм 8 см відрізали частину завдовжки 3 дм 4 см. Яка довжина тасьми, що

залишилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Агеева Полина.

Ответ:

3 дм 4 см

Пошаговое объяснение:

6 дм 8 см = 6*10 + 8 см = 68 см,

3 дм 4 см = 3*10 + 4 см = 34 см,

68 см - 34 см = 34 = 3*10 + 4 см = 3 дм 4 см