В одний папци 17 електронних файлив,а в инший-19. Загальний розмир файлив в обох папках 7308 Мб.

Який розмир окремо кожной папки?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркелов Витя.

Сейчас попробую...
17+19=36 всего в папках
7308:36=203 мб розмер одного файла
17*203=3451 мб розмер первой папки
19*203=3857 мб розмер другой папки