Для гербарію Марічка засушила 64 листочка а НАталка у 8 разів меньше ніж Марічка. Ігор засушив на

40 листків меньше ніж Марічка і Наталка разом Скільки листочків для гербарію засушив Ігорь

Ответы на вопрос

Отвечает Мелехин Артём.

Марічка - 64 л.

Наталка - у 8 разів меньше ніж Марічка

Ігор - на 40 листків меньше ніж Марічка і Наталка разом

1) 64:8 = 8 (л.) - засушила Наталка;

2) 64+8 = 72 (л.) - Марічка і Наталка разом;

3) 72-40 = 32 (л.) - засушив Ігор

Відповідь: Ігор засушив 32 листочки гербарію.