S = 3000 м, t = 6 мин болса, онда v = м/мин. АртқаТексеру пж тез арада жазып беріңдерші ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.
V=S/t
V=3000/6=500м/мин
Отвечает Кулешова Ксения.

Ответ:

Наверное

3000:6=500

Надеюсь помогла

И формула S:t=V