егер ушак 548км\саг жылдамдыкпен 4 саг ушатын болса , кандай аракшыктыкты ушып отеди плизззззззз 69

б

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Владимир.

Ответ:

V=548км/сағ

t=4сағ

Т/к: S=?

Шешуі: S= V*t

S=548 км/сағ*4 сағ= 2192 км

Жауабы: 2192 км арақашықтықты ұшып өтеді

* - көбейту

Отвечает Клосс Егор.

2192

548*4=2192

вот так у меня