Пропорцияның негізгі қасиетін қолданады 3,06/0,9x=17/10 cрочно 30 балл


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Макс.

Ответ:

2.

Пошаговое объяснение:

3,06/(0,9x) = 17/10

306/(90x) = 17/10

90х • 17 = 306 • 10

х = (306 • 10)/(90•17)

х = (18 • 1)/(9•1)

х = 2