Обчислiть кути параллелограма якщо вони вiдносяться як 4:5​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулагин Илья.

Ответ: 80°, 100°, 80°, 100°

Пошаговое объяснение:

За теоремою сума кутів паралелограма (АВСD) дорівнює 360°.

Нехай кут А - 4х, тоді кут В - 5х

Кут С = кут А = 4х

Кут D = кут В = 5х

4х+4х+5х+5х = 360

18х = 360

х = 20

Кут А = кут С = 4х = 4*20 = 80°

Кут В = кут D = 5х = 5*20 = 100°

Відповідь: 80°, 100°, 80°, 100°.

Замість "кут" знак кута /_ !!!