Округліть до десятих і обчисліть: 3,(3 )+7,(7)-9,(9) 


Ответы на вопрос

Отвечает Кужелева Полина.

Відповідь:

\frac{33}{10}+\frac{77}{10} -\frac{99}{10}=\\\frac{110}{10}-\frac{99}{10}= \frac{11}{10}= 1,1

Покрокове пояснення: