СРОЧН!!Ознайди число : 1 1/8 якого дорівнює 27;15% якого дорівнює 10,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Ворфоломеева Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2) 15%1) 27:1\frac{1}{8} =27:\frac{9}{8}=27*\frac{8}{9}=23\\\\\\ =\frac{15}{100} =\frac{15}{100}=\frac{3}{20}

10,8:\frac{3}{20} =10\frac{4}{5} *\frac{20}{3} =\frac{54}{5} *\frac{20}{3}=72