обчислити периметр рівнобедринного трикутника у якого основна дорівнює. 10см а бічна сторона більша

за основу на 5 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапрыкина Наталья.

Ответ:40см

Пошаговое объяснение:

1) 10+5=15(см)-сторона треугольника 2)15+15+10=40(см)- периметр