Розв’яжіть задачу. На автостоянці легкові та вантажні автомобілі, причому вантажних на 27 менше,

ніж легкових. Скільки легкових і скільки вантажних автомобілів, якщо всього на автостоянці 63 автомобілі?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Ксения.

Ответ:

легкових 45; грузових 18

Пошаговое объяснение:

приймаємо легкові = Х

грузові = Х-27

Х+(Х-27)=63

Х+Х=63+27

2Х=90

Х=90/2=45

грузові:    Х-27=45-27=18

перевірка

Х+(Х-27)=63

45+18=63.