Відстань між двома містами 112 км.Із них виїхало одночастно назустріч один одному двоє

велосипедистів.Один із них проїхав за годину 16 км,а другий - 12 км.Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Крымгужин Шаймурат.


S = v * t - формула пути

1) 16 + 12 = 28 (км/ч) - скорость сближения

2) 112 : 28 = 4 (ч) - через 4 часа велосипедисты встретятся.

Ответ: вони зустрiнуться через 4 годины.