Белгісіз x көбейткішінің мәнін тап: x ∙ (– 0,5) ∙ (– 2) = 1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Игиликова Арайлым.

Ответ:

1

Пошаговое объяснение:

(-)×(-)=+

x×0.5×2=1

x×1=1

x=1÷1

x=1