371. Прямокутник, сусідні сторони якого дорівнюють 42 см і 14 см, та квадрат мають рівні

периметри. Знайдіть сторону квадрата.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семеволос Саша.

Ответ:

Периметр прямокутника = (а+в)*2 = (42+14)*2 = 56*2 = 112 см

Периметр квадрат = 112 = 4*а

а = 112:4 = 28 см

Отвечает Спиридонов Сергей.

Ответ:

58 см

Пошаговое объяснение:

оскільки одна сторона прямокутника=42 а інша 14,то відповідно дві інші сторони будуть 14 і 42 см

периметр прямокутника =116 см

оскільки Pкв.=a*b отримуємо що сторона квадрата =58 (116:2)